رفتن به بالا
  • شنبه - 13 خرداد 1396 - 02:04
  • کد خبر : ۱۰۴۱۲
  • مشاهده :34 views
مصادره به مطلبوب نماینده تبریز؛

وطن فروشی نشود، دفاع از وطن پیشکش

شاید نتوان شهید مدافع وطنی از جریان اصلاح طلب نام برد اما در عوض می توان نامهای زیادی را لیست کرد که در این سالهای گذشته از چهره های منتسب به این جریان از کشور فرار کرده و اکنون در مقابل نظام و مردم قرار گرفته اند.

به گزارش اساتید خبر و به نقل از زیتون؛ نماینده مردم تبریز در مجلس در ضیافت افطاری ستاد روحانی، اصلاح طلبان را مدافعان اصلی وطن خوانده و گفته است: “اگر خطری متوجه مملکت شود؛ اول ما به میدان می آییم همانطوری که خانواده شهدایی همچون باکری و همت هم اصلاح طلب هستند.”

بیمقدار مشی سیاسی تعداد انگشت شماری از خانواده شهدای دفاع مقدس را دال بر خطر پذیری جریان اصلاحات در مقابل تهدیدهای خارجی کشور معرفی کرده و تحلیل های خود را ارائه می دهد.

نماینده مدعی بهتر است برای اثبات سخنان خود تنها یک مورد شهید منتسب به جریان مورد نظر را نام ببرد که در این سالهای گذشته که تهدیدات علیه کشور در مرزهای جمهوری اسلامی ایران افزایش یافته از مملکت دفاع کرده است.

شاید نتوان شهید مدافع وطنی از جریان اصلاح طلب نام برد اما در عوض می توان نامهای زیادی را لیست کرد که در این سالهای گذشته از چهره های منتسب به این جریان از کشور فرار کرده و اکنون در مقابل نظام و مردم قرار گرفته اند.

مجلس ششم را می توان اصلاح طلبانه ترین مجلس تاریخ نامید که با گذشت حدود یک دهه از اتفاقات ناگوار مجلس آن دوره نگاهی گذرا به عاقبت نمایندگان متحصن، خالی از لطف نیست و می تواند راهنمای خوبی برای نماینده تبریز جهت قضاوت بهتر باشد؛ عاقبتی که بهترین حالت آن پناه بردن به آغوش سرویس‌های جاسوسی بیگانه و رسانه‌های معاند است.

فاطمه حقیقت‌جو یکی از این متحصنین بود که بعنوان نخستین نماینده مستعفی، نامه استعفایش در ۴ اسفند ۸۲، پذیرفته شد. این اصلاح‌طلب فراری در حال حاضر علاوه بر حضور پررنگ در رسانه‌های معاند، به دفاع از کشف حجاب زنان می‌پردازد.

رجبعلی مزروعی که در مجلس ششم به دلیل اظهارات مضحک خود به “آقای مرگ موش” شهره بود، در حال حاضر با سکونت در بروکسل به جیره‌خوار اتحادیه اروپا تبدیل شده است‌.

جمیله کدیور، از دیگر نمایندگان مجلس ششم بود که در حواشی این مجلس از جمله ارسال نامه توهین‌آمیز، تحصن و استعفا حضوری برجسته داشت. وی اکنون در کنار همسر خود عطاءالله مهاجرانی و برادر خود محسن کدیور با سکونت در لندن در بنگاه خبر‌پراکنی بی‌بی‌سی به تبلیغ علیه نظام مشغول است.

علی‌اکبر موسوی‌خوئینی‌ها یکی دیگر از عناصر افراطی مجلس ششم محسوب می‌شود‌ که در فتنه ۸۸، برای تکمیل رسالت خود در مجلس ششم که همان تخریب ساختارهای نظام بود، در آغوش شبکه صدای آمریکا(VOA) التجاء یافت.

احمد شیرزاد از دیگر چهره‌های مشارکتی مجلس ششم بود که از پیشگامان تحصن محسوب می‌شد؛ وی که در مصاحبه با رسانه‌های بیگانه و ستون‌نویسی برای نشریات زنجیره‌ای ید طولایی دارد، طی مصاحبه‌ای با روزنامه ایتالیایی “لارپوبلیکا” به انتقاد از برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای کشورمان پرداخت.

بهزاد نبوی، علی تاجرنیا، محسن صفایی فراهانی، محسن آرمین، علی شکوری راد، محسن میردامادی، از دیگر متحصنین مجلس ششم بودند که در حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم در سال ۸۸ به جرم اقدام و تبانی علیه نظام از سوی دادگاه مجرم شناخته شدند.

به این لیست بلند پایه باید چهره های مرتبط با ماجرای هسته ای ایران را هم اضافه کرد که اقدام به جاسوس علیه ایران کرده اند و برخی هم فراری هستند.

بیمقدار در حالی شهدای دفاع مقدس را به نفع جریان اصلاحات مصادره می کند که وصیتنامه ها و منش و رفتارهای شهدا با گفتمان اصلاحات هیچ همخوانی ندارد.

شهدا در تمامی وصیتنامه هایشان به حفظ حجاب تاکید داشتند در حالی که چهره اصلاح طلب فراری از کشف حجاب سخن می گوید. شهدا غیرت دینی و ملی داشتند و در مقابل دشمن هیچگاه زانوهایشان نلرزید.

پیشنهاد می شود نماینده تبریز به جای مصادره به مطلوب شهدا، تنها فرصتی برای مطالعه وصیتنامه شهدا بگذارند شاید که اثر بخش شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه