رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 9 شهریور 1396 - 23:44
  • کد خبر : ۱۰۶۸۳
  • مشاهده :93 views
طی حکمی از سوی فرمانده سپاه عاشورا

دکتر مسلم اورنگی به عنوان رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان آذربایجان شرقی انتخاب شد

سرهنگ پاسدار دکتر مسلم اورنگی طی مراسمی در ستاد سپاه عاشورا، از سوی سردار فرماندهی سپاه عاشورا به عنوان رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان آذربایجان شرقی انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری اساتید خبر؛  امروز طی مراسمی در ستاد سپاه عاشورا ، سرهنگ پاسدار دکتر مسلم اورنگی به عنوان رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان آذربایجان شرقی انتخاب و معرفی گردید .لازم به توضیح است که دکتر اورنگی قبلا رئیس سازمان بسیج اساتید استان  بودند و از سوی سردار فرماندهی محترم سپاه عاشورا به این سمت انتخاب گردید.

در حاشیه این جلسه ،  مسول جدید سازمان بسیج فرهنگیان ضمن اینکه از برنامه های این سازمان در آینده خبر دادند، به خبرنگار ما گفت: سازمان بسیج فرهنگیان یکی از سازمانهای مهم بسیج می باشد که با قشر فرهنگیان به عنوان معمار فکری و آموزشی جامعه  و فرماندهان عرصه جنگ نرم، سر و کار دارند و ما به عنوان خدمتگزاران این قشر سعی خواهیم داشت تا  پیگیر مطالبات مقام معظم رهبری در عرصه بسیج فرهنگیان وعرصه جنگ نرم باشیم و در این راه به کیفی سازی برنامه های این سازمان با برگزاری برنامه های علمی وفرهنگی و  توانمند سازی کانون های سازمان بسیج فرهنگیان در استان خواهیم پرداخت.

اورنگی  با اعلام خبر برگزاری دوره های بصیرتی وسیاسی وتربیت معلمان وفرهنگیان بسیجی، افزود:  معلمان وفرهنگیان بسیجی بعنوان مربی آموزشی برای برگزاری دوره های آموزشی در سایر اقشار،  اموزش دیده و از این پتانسیل در رسیدن به اهداف آموزشی بسیج در سایر اقشار و محلات استفاده خواهیم نمود.

وی در پایان این گفتگو گفت: ارتباط دهی معلمان وفرهنگیان با خانواده محترم شهدا و همچنین تعامل با سازمان آموزش وپرورش واستفاده از ظرفیت آموزش وپرورش برای برگزاری برنامه های بسیج فرهنگیان و همکاری با نهاد های فرهنگی استان از دیگر برنامه های آتی این سازمان می باشد.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه