رفتن به بالا
  • یکشنبه - 1 بهمن 1396 - 01:05
  • کد خبر : ۱۰۸۸۷
  • مشاهده :351 views
فرمانده سپاه عاشورا :

فعالیتهای قرارگاه پیشرفت و آبادانی در مناطق محروم نماد پیش برندگی سپاه در کشور است

سردار خرم، فرمانده جدید سپاه عاشورا در اولین روز کاری خود با حضور در قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان آذربایجان شرقی از نزدیک در جریان اقدامات و خدمات این قرار گاه در نقاط محروم استان قرار گرفت.

به گزارش اساتید خبر، سردار خرم، فرمانده جدید سپاه عاشورا در اولین روز کاری خود با حضور در قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان آذربایجان شرقی از نزدیک در جریان اقدامات و خدمات این قرار گاه در نقاط محروم استان قرار گرفت.

در این نشست صمیمی که کارکنان و مسئولین کارگروه‌های قرارگاه سپاه عاشورا نیز حضور داشتند، سردار خرم ضمن بیان اهمیت کار این قرارگاه در حال حاضر گفت: مقام معظم رهبری از سپاه “پیش‌روندگی و پیش‌برندگی” را خواسته‌اند  و فعالیتهای قرارگاه پیشرفت و آبادانی در مناطق محروم نماد پیشبرندگی سپاه در جامعه است.

سردار خرم  در ادامه با اشاره به  تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری  در محرومیت زدایی از مناطق محروم افزود: این قرارگاه باید در امر سازندگی، عمران و آبادانی مناطق دورافتاده و محروم کشور قدم برداشته و نسبت به  خدمت رسانی و محرومیت زدایی در این مناطق با هماهنگی و تعامل با دیگر سازمانها و نهادها اقدام نماید.

در ادامه  دکتر نجفی مسئول قرارگاه پیشرفت و ابادانی سپاه عاشورا با ارائه گزارشی از فعالیتهای این قرارگاه بیان داشت:  در استان آذربایجان شرقی با شناسایی مناطق و دهستانهای محروم استان  و بر اساس اولویت بندی شش دهستان را در شهرهای کلیبر، هوراند، اهر، ورزقان، میانه و چاراویماق را انتخاب نمودیم که ۲۰۴ روستای این دهستانها  در قالب گارگروه های پنج گانه زیرساخت و عمران، اقتصاد و اشتغال ، تعلیم و تربیت، فرهنگی و اجتماعی و بهداشت و سلامت پروژه هایی را تعریف و اقدامات لازم را انجام داده‌ایم که در فاز اول این پروژه ها خوشبختانه با کمک و همیاری مسئولین امر در سپاه عاشورا و سازمانها و نهادهای ذی ربط در استان توانسته‌ایم  از لحاظ عملکرد در بین استانها جزء ۴ استان برتر کشور قرار گرفته و در کارگروه هایی همچون  زیرساخت و عمران رتبه اول کشور را کسب کنیم.

 در ادامه این نشست سه ساعته مسئولین کارگروه ها نسبت به شرح اقدامات خود در سطح استان پرداختند و با نظرات و پیشنهادات سردار فرمانده سپاه عاشورا در موضوعات تخصصی هر کارگروه نیز آشنا شدند.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه